| Roby669 a întrebat:

Mie imi cam place de o fata (sentimentul e reciproc), dar nu stiu ce sa fac sad. A zis ca sa-i spun in fata daca vreau sa fim impreuna sau nu si s-o surprind. Ideei?. In al doilea rand, peste 2 saptamani am examenele nationale si parca n-as vrea sa fiu distrat. Dupa... daca suntem impreuna, si nu stiu sa sarut? Ar fi destul de ciudat.

P.S. : scuze de greseli, daca sunt, dar am scris de pe telefon.

6 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Spune-i că vrei să fiți concentrați pe examene și că după vrei să ieșiți undeva și să fiți împreună.
Poți să te duci la ea după cu niște flori sau ceva de genul și să o întrebi dacă vrea să fiți împreună.
Nu e nimic î neregulă cu faptul că nu știi să săruți. Totul vine de la sine, nu ai de ce să te îngrijorezi. happy
Baftă la examene happy

| neutrino a răspuns:

Stai cuminte, da-ti examenele, si dupa aceea spune-i in fata, apeland la toata inteligenta ta, ca nu stii sa saruti si ca ai fi onorat sa te invete ea.

| stlucian a răspuns:

Ca sa fii mai linistit gandeste-te ca poate nici ea nu stie sa sarute apoi un mic cadou e binevenit la fel si cu niste incurajari daca sunteti amandoi la examenele nationale.Parca dupa ce stii ca sunteti in aceiasi situatie lucrurile par mai usoare, nu?

O concentrare in plus asupra examenelor trebuie dar suntem oameni si cu ajutorul unui prieten deocamdata poate trecem mai usor peste stres.

Mult succes la examene si dupa thumbs up
Bafta!

| Rebecca123 a răspuns:

Pai mai intai da examenele pentru ca vei fi distras. Daca ve-ti fi impreuna acum, nu te vei mai putea concentra.Si despre sarut, totul vine de la sine pur si simplu o saruti normal nu trebuie sa incepi cu limba laughing

| dianaandra1467 a răspuns:

În primul rând, curaj!
Sper să nu fii ca mine ( timid şi orgolios ). După examene, du-te la ea cu niste flori, o ciocolată, şi spune-i că vrei să fiți împreună. Şi, recunoaste că nu stii să săruți,

| vanesaandra a răspuns:

Pai daca sunteti prieteni..Cand te intreaba asta spune-isadMaricica Marioara Ana cum o cheama)Eu te plac si as vrea sa fiu cu tine mult nu vreau sa te superi dar eu sunt ocupat acum as vrea sa am o relatie cu tine pentru chiar te plac dar daca nu voi avea timp de tine? Ce zici ca dupa ce nu mai examene sa fim un cuplu
No bine asta o venit acum pe moment sper ca te-am ajutat
Noroc happy