| Lulu_1757 a întrebat:

Imi placea de un baiat ffff mult pana azi la pranz. suntem colegi si am si iesit pana acum cateva aptamani cu el si gask lui de baieti ( eram singura fata dar ma intelegeam perfect ca toti, nu ma tratau cu superioritate ). azi dimineata eram lesinata dupa el iar la pranz, nu stiu cum s-a-ntamplat dar ma bucur, am deschis brusc ochii si am vazut cat de mult isi bate joc de mine. faza e ca eu sunt eleva noua si pe el il cunosc din vara ( ne-a facut cunostinta varul meu ). acum chiar nu stiu ce sa fac... cum sa trec mai repede si mai usor peste asta? cum sa-mi recapat buna reputatie? cum sa-i arat ca a gresit? cum sa ma razbun? ( discret daca se poate, dar nu ma deranjeaza nici sa tac direct )

Răspuns Câştigător
| тøхх a răspuns:

Ii zici in fata Lulu : Auzi, eu nu-ti permit sa-ti bati joc de bine, du-te dracu`! laughing Cel mai bine, dar daca mai ti la el...Eeee. happy

7 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Razbunarea nu-i buna e arma stii tu cui.Trateaza-l cu indiferenta si gata.

| metehne a răspuns:

Indiferenta e cea mai buna arma!

| alexgogo a răspuns:

Nu-i frumos sa te razbuni; las-o asa, cine stie poate va mai intalniti peste 10 ani si altfel o sa vedeti situatia asta.
daca a gresit, pai atunci ai grija sa afle. spune-i ce nu e bine, ce sa nu mai faca. Tu ai invatat dintr-o greseala, pe viitor n-o sa mai patesti asa.

| тøхх a răspuns:

Eu am avut dreptatee.Yee!love struck:$

| тøхх a răspuns:

Cica la pisoias : " Razbunarea nu-i buna e arma stii tu cui. " rolling on the floor Dracu devil mare ***. =]] oamenii` in ziua de azi, beliti.batting eyelashes

| тøхх a răspuns:

Mare ***

| ScreamingSoul a răspuns:

Ar trebui sa te vezi cu alt baiat iar pe el sa-l tratezi cu indiferenta; )asa cred eu