| MrEvil89 a întrebat:

In urma cu o sapt m-am despartit de prietena mea(dupa o relatie de 1 an si 2 luni)am tinut foarte mult unul la celalalt dar din cauza comportamentului meu am ajuns la aceasta"tragedie".eu vreau sa ne impacam pentru ca am realizat ca nu e bine ce fac dar ea imi spune ca ii e bine asa,singura, si ca o sa ma anunte daca simte nevoia sa fim iar impreuna.voi ce credeti ar mai fi o sansa de impacare? pe fb a ascuns in cronologie pozele cu mine(inca nu le-a sters), dar o vad vb prin mesaje si cred ca discuta cu un baiat.

Răspuns Câştigător
| Denisiaa a răspuns:

Nu ai cum sa muncesti pentru o persoana pentru a spune da, deoarece nu ai cum, daca nu te lasa langa ea, ca sa ii demonstrezi ca te-ai schimbat si ca iti pare rau! sad Decizia iti apartine! :*

8 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Daca ti-a zis tie asta - ca ai "de muncit mult" - atunci poti sa-ti dai si singur seama ce sanse ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce face facebook-ul asta din om...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Crezi ca o saptamana de zile este de ajuns sa-ti rectifici comportamentul? Incearca doar daca ai puterea de a te abtine de la prostiile pe care le faci, fi mai "avar" in decizii si vorbire si gandeste inainte de a face sau a zice ceva

| BlueViP a răspuns:

Depinde ce ai facut. Fetele sunt si manipulatoare si poate ca adevaratul motiv nu e vreo greseala de a ta si poate pur si simplu s-a plictisit de tine. Daca te iubea macar putin nu putea trece repede peste. Las-o si vezi daca se intoarce, daca nu, cauta alta

| perladunarii a răspuns:

Salut, dupa o relatie de 1 an nu cred ca s-a despartit de tine si deja vrea sa inceapa cu altul! Cine stie ce comportament ai avut si tu! Oricum acum e cam tarziu sa iti para rau, esti la mana ei, daca vrea sa te ierte te va ierta, daca nu asta e!

| ArsNoctis a răspuns:

Dude, get a life. si asuma-ti ceea ce-ai facut.

| Denisiaa a răspuns:

Buna...Fii sigur ca nu te-a uitat, doar ca nu stiu ce ar vrut sa spui prin(comportamentul meu), poate are nevoie de tine deoarece orgoliul e mare, dar daca o iubesti lupta pentru ea! Succes...

| MrEvil89 explică (pentru Denisiaa):

De multe ori mi-a spus ca nu e bine ce fac(atunci cand greseam)dar am continuat sa fac cum am vrut eu.cand s-a decis ca nu e ceea ce vrea m-am trezit si eu ca nu e bine ce fac dar ea si-a pierdut puterile.mi-a sp in seara asta ca am "de muncit mult"pentru a-mi spune da!

| Denisiaa a răspuns (pentru MrEvil89):

Nu ai cum sa muncesti pentru o persoana pentru a spune da, deoarece nu ai cum, daca nu te lasa langa ea, ca sa ii demonstrezi ca te-ai schimbat si ca iti pare rau! sad Decizia iti apartine! :*