| Marius131415 a întrebat:

Nu mai simt nimic pentru nimeni, am fost indragostit de o fata,era la facultatea de psihologie eu avand probleme cu anxietatea,ma duceam catre directia de a fi indragostit de o fata empatica care sa imi repare ura si sadismul din trecut, dar ma simt trist ca nu pot vorbi cu ea si efectiv nu mai simt nimic pentru nimeni,familie,orice prieten, nimic doar frustrari infinite.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mann asta e foarte normal in societatea romaneasca
scrinofrenia
paranoia
gandirea stupida si idiota
injuri,critici,rautate maxima fara sens, ura, frustrari, realism naiv, a raspunde cu pumnul la un conflict, Romania este mai rau ca intr o tara banaiera, voi sunteti cam cu minim 10000 de mii de ani in urma popoarelor germanice, sunteti incapabili sa fiti civilizati

| RAY a răspuns:

De ce ai jignit-o pe siera, tu esti un frustrat care doar se preface a fii diferit dar esti la fel ca alti, sa nu uitam trecutul

| sierra1 a răspuns:

" Marius131415 : Nu mai simt nimic pentru nimeni"

ei, nici chiar așa, vedem că nervi incă ai

https://www.tpu.ro/......-la-culme/

| Marius131415 explică (pentru sierra1):

Nu mai simt iubire pentru nimeni.

| sierra1 a răspuns (pentru Marius131415):

Iar exagerezi ca aici

https://www.tpu.ro/......u-oriunde/

| Marius131415 explică (pentru sierra1):

Ce legatura are ma tipatul cu altii draci? daca nu-ti convine nu mai raspunde, da-te-n *****

| sierra1 a răspuns (pentru Marius131415):

Să reluăm:

"Marius131415 : sa tipe cineva la tine constant si la locul de munca sau oriunde"

apoi

"Marius131415 : nu mai simt nimic pentru nimeni"

cuvintele : nimic, nimeni, oriunde, constant denotă exagerare sau cum spui tu: "frustrari infinite". Așa că du-te tu acolo unde ai gândit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-ți facem farmece?

| SchituMinihopHop a răspuns:

L