| UserName450 a întrebat:

Nu mai suport mama! Ma cearta ca nu am invatat corect 2-3 cuvinte. M-a dat afara in pielea goala pentru 2-3 cuvinte. Am avut 4-5 pagini de invatat, iar la al doilea cuvant m-a dat afara pana cand invat tot tot tot. Chiar si la un cuvant uitat ma da afara, dar eu stiu tot, ieri vroia sa ma dea *** de mama afara. ACUM SUNT AFARA IN PIELEA GOALA DOAR DIN CAUZA mamei mele de ***. CE SA FAC? CA TOTI RAD DE MINE. Cand elimina parturi da vina pe mine, cand ragaie la fel da vina pe mine! CE SA FAC CU MAMA MEA? MEREU TREBUIE SA MA DEA AFARA PENTRU 2-3 CUVINTE...Mai si tranteste usi.
De exemplu am luat 9, 50 la mate iar mama m-a dat afara pentru ca nu am luat 10 curat si m-a batut foarte tare de m-a invinetit doar pentru 9, 50, acum se vede inca putin invineteala. Am dus-o la un psiholog, pe domn l-a invinetit, la psihiatru la fel, la protectia copilului la fel, la politie tot la fel. Dar ce sa fac cu mama mea? Mereu ma enerveaza.
Acum sa vedem notele:
10 - se bucura foarte mult
9, 50 - ma bate si ma da afara
9 - ma bate foarte rau
8, 50 - ma bate de imi da sangele
8 - aproape ca vrea sa-mi dea un cutit
7, 50 si sub - deja vrea sa ma omoare si sa ma duc in ceruri

crying NU MAI SUPORT MAMA ASTA *** DE COSMAR. CE SA FAC? MENTIONEZ CA AM 15 ANI

15 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Suni la proTV

| Superior a răspuns:

WTF

| Gonrax a răspuns:

"Am dus-o la un psiholog, pe domn l-a invinetit, la psihiatru la fel, la protectia copilului la fel, la politie tot la fel."

Eu unul nu cred asta. Adică cum naiba să învinețească pe cei de la poliție și ei să nu acționeze cu nimic? Sincer cred că e o minciună.

| ALGator a răspuns:

Discuta cu dirigintele. Daca nu e o gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia masuri,mama ta e asa puternica? Nu e nimeni sa te apere? Nu cred ca are asa multa putere,ia-te la bataie cu ea,incuie-te intr-o camera,tipa, fa scandal, sa intealga lumea ca ceva nu e bine acolo.
Poti suna si la numarul copilului pe care l-am uitat straight face
Nu are dreptul sa te dea afara, este dreptul tau de copil de a avea o locuinta, sincer e chiar proasta.
Incerca sa vorbesti cu ea deschis.

| DovleacTurbat a răspuns:

Voi chiar credeti tot ce delireaza asta aici? Probabil sufera de atentie sau e "in lumea lui" laughing.

| Dumbi a răspuns:

Nice Troll! laughing

| Goddess23 a răspuns:

Hai sa fim seriosi ca nu cred ca e chiar asa. Cum se poate sa agreseze psihologul sau psihiatrul ce o fi fost, politia si pe cei de la protectia sociala? Nu are niciun sens. Dar daca e adevarat mergi si vorbeste cu profesorul la scoala si acesta va vorbi in locul tau la protectia copilului, la politie si o sa rezolvati cazul.

| UserulAnonim a răspuns:

Mama ta pare sa fie barbatul in familie.
Regula noua: o bati de o rupi, devii tu barbatul in familie.

| Reddfox a răspuns:

Protectia copilului. Ii dai cu ceva in cap, iei telefonul suni la protectia copilului, si ai scapat big grin
(BTW, cred ca aceasta intrebare este la misto)

| Alexandru_George_2002 a răspuns:

Cauti o solutie, o **** :3 =]]] (jk)

Ma-ta e nebuna cu capu si trebuie sa suni la protectia copilului dar presupun ca e cam fake ce ai zis, mama imi zice bravo daca iau un 5 in *** =]]

Răspuns utilizator avertizat
| RamonaV a răspuns:

Ar trebuii sa vorbesti cu o persoana apropiata din familia ta sa te ajute, gen sa vorbeasca cu ea si sa va rezolvati problemele, daca nu vrea sa asculte suni la protectia copilului in cel mai rau caz. Mult noroc!

| AnneAnneVanatoareaDeVampiri a răspuns:

Poti suna la protecția copilului
Totuși, si nota 9 este buna, după părerea mea happy