| teiubesk23 a întrebat:

Am si eu o intrebare de caracter personal... Dau bineinteles si fundita happy Cu ceva timp in urma m-am despartit cu prietenul meu din cauza ca vedeam in el doar un prieten. Timpul a trecut si am realizat ca ma indragostesc de el insa el spune ca nu mai simte acelasi lucru fata de mine ( cu toate ca eu observ ca el inca ma mai iubeste dar se teme ca o sa ramina iarasi dezamagit ). Ce ma sfatuiti sa fac...Va rog, cine e predispus sa ma ajute cu un sfat faceti-o in privat

Răspuns Câştigător
| andrasweet a răspuns:

Incearca sa stai cat mai departe de el adica ignora-l si o sa vina singur la tine... o sa vezi....Cu cat te apropii mai mult de el cu atat il pierzi

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna..ar fi mai bine sa vorbesti cu el si sa-i spui tot ce simti..sa-i spui ca ai inceput sa te indragostesti de el etc..vezi ce zice.Eu cred ca daca inca te mai iubeste va fi dispus sa va reimpacati:*
succes!

| RamooNebunik a răspuns:

Incearca sa ii spui ca il iubesti mult sau daca nu incearca sa ii dovedesti happy

| ÄłєχυτSѕα a răspuns:

Pai daca tu crezi ca el inca te mai iubeste, incearca sa-l faci sa aiba din nou incredere in tine si dovedeste`i ca tu chiar vrei sa fi cu el, si nu o sal mai dezamagesti. Cam asta cred ca ar trebui sa faci, cel mai important este increderea. Sper ca te-am ajutat cat de cat :*

| Amiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Timpul va spune totul. Daca o sa fi alaturi de el mereu, o sa fie bine. Probabil ca el acum e ranit si crede ca se va intampla iar acelasi lucru. Ce sa faci? Incearca sa devi prietena lui, confidenta lui iar lucrurile vor veni de la sine. Multa baftawinking!

| teiubesk23 explică:

Nu stiu daca ar mai trebui sa rascolesc trecutul, insa eu deja de un an nu ma pot impaca cu gindul ca el nu mai e cu mine si ca l-am pierdut dintr-o prostie. Macar sa se cuplat cu cineva poate ca ma simteam mai bine, sau cel putin sa a ignorat complet

| JazzTango a răspuns:

Buna.la fel ca yo247. dc nu ii spui ce simti si atunci vezi adevarul.succees!

| teiubesk23 explică (pentru JazzTango):

Am facut-o deja... zice ca nu vrea sa revina...
Pe linga toate astea de fiecare data cind ma intorc acasa ma intreaba cum stau cu dragostea si imi zice ca la el e foarte rau...
Aseara se uita insistent la mine si era trist, l-am intrebat dc si mi-a zis ca nu are sufletul impacat

| JazzTango a răspuns (pentru teiubesk23):

Si dupa tine care ar fi motivul?