| Twister09 a întrebat:

Acum 6 ani am stat cu o fata si am fost primul ei iubit. După ea s-a despărțit de mine si dupa 6 ani ne-am intalnit din nou si am fost impreuna un an și jumătate, până ce s-a despărțit iar de mine.
Cate șanse sunt ca sa fiu iar cu ea sau ea sa fie a mea?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

0 nene. Pe femei nu le intelegi niciodata sant greu de cap.

| Sofer a răspuns (pentru mgtow):

Nici nu trebuie înțelese.

| Adry05 a răspuns:

De ce te-ai ține după o relație de asta de du-te vino dacă vezi că nu merge?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dă cu banul. Ce pică, aia e.
Asta dacă te iei după șanse.
Ca să crească șansele, mai trebuie să faci câte ceva.
Sună-mă deseară.

| cristimihailov a răspuns:

Ai crucea rosie pe piept. Ai pansat-o si a fugit...

| Furnicuta000 a răspuns:

E cam indecisa, nu cred ca are sentimente puternice fata de tine ca sa poata fi intr-o relatie cu tine dar totodata nu ii esti indiferent. Oricum si daca va impacati tot o sa va despartiti. Daca v-ati despartit din cauza ta atunci cred ca trebuie sa iti iei gandul

| Anonima163333 a răspuns:

Depinde de ce v-ati despartit!

| adeluna a răspuns:

Poate te-ar ajuta sa vorbesti cu ea. Pare evident ca tine la tine, dar ceva i-a lipsit in relatia voastra. Afla ce anume.

| Andreea_Andree_1997_1Nxh a răspuns:

Nu stiu ce sanse ar mai fi. Eu de exemplu acum 5 ani am fost cu un baiat cam 4 luni. A fost primul iubit pentru mine si eu pentru el prima iubita. Dupa eu m-am despărțit de el fara motiv, nu eram sigura de ceea ce am simtit. Oricum eram si copii ( 15 ani ) apoi dupa un an si un pic ne-am intalnit din nou si am fost impreuna 3 ani jumatate urmând sa facem si nunta anul ăsta, el anul trecut in vara a facut diabet si s-a schimbat foarte mult. Iar in primăvara s-a despărțit de mine pe motiv ca nu mai simte nimic. Si noi trebuia sa avem nunta luna viitoare. Si chiar am crezut ca a fost un semn, dar se pare ca nu. Si nici nu cred ca ne vom mai intalni vreodata. Însă ciudat e, ca el ma avea la block pe Instagram, are o noua prietena si acum câteva zile m-a deblocat, s-a uitat la story-urile mele de pe Instagram si nu m-a mai blocat inapoi. Nu stiu ce sa cred din asta. laughing

| Andrei9037 a răspuns:

Depinde din ce motive v-ati despartit laughing