| HDMrTuna38 a întrebat:

Am o problema cu o fata...care s-a suparat pe mine ca i-am dat block pentru 12 ore.A fost o provocare dar ea a luat-o in serios.Din bunul meu simt i-am cerut scuze si printr-un mesaj dar si in fata ei.Ea tot nu vrea sa ma ierte! Ce as putea face in situatia de fata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Las-o un timp să se calmeze și încearcă după să vorbești cu ea.

| sofisis a răspuns:

E o prostie. Daca ti-ai si cerut scuze, deja astea sunt fite. Ii place sa stai sa te rogi de ea. Las-o in pace.