| Cdinustefan a întrebat:

Salut! Ce nu ați putea ierta într-o prietenie? Daca v-ati certat cu un prieten cat timp a durat până v-ați împăcat?

8 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu pot sa accept falsitatea, minciuna, lingusala, trădarea în general.
Nu prea m-am certat cu prietenii.Cu cine m-am certat nu prea m-am mai împăcat.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu pot ierta minciuna.Cred ca iert orice dar minciuna nu.Iert daca vad cainta sincera si adevar.Dar minciuna, lipsa de respect si comportament dur sunt 3 factori ce nu pot ierta.

| mi25 a răspuns:

Tradarea si omul cu doua fete.

| AdioTPU a răspuns:

Trădarea. De obicei iert dar nu vreau sa mai apropi acea persoana pentru că există riscul să o mai facă.

| Cdinustefan explică (pentru AdioTPU):

Despre ce fel de trădare e vorba?

| ganeamariandumitru a răspuns:

A durat destul de mult.