| Karinna1 a întrebat:

Sfaturi va rog! Acum 2 saptamani un fost coleg din cls.1-4. m-am chemat la o petrecere organizata de el. nu am tinut legatura deloc, pana in luna iunie cand am organizat "Intalnirea de 8 ani de la terminarea clasei a 4-a". infine! La petrecere nu am stat foarte mult m-a luat in brate cand m-a vazut si pana sa ajung la party m-a sunat intruna sa ma duc sa ma duc... Intrebarea mea este: As avea ceva sanse cu el, sa fim impreuna?big grin Am mai vorbit de la petrecere i-am facut si un apropo sa iesim la o cafea si mi-a zis un fel de "da"!(am vb prin mesaje), nu stiu cum sa fac sa vorbesc mai mult cu el pe mess nu prea intra, si sa tot ii trm eu mesaje si sa il sun. mi se pare penibil. Ma ajutati va rog! dati-mi niste idei!big grin Voi cum ati proceda!?
help plsss!

Răspuns Câştigător
| aryana1991 a răspuns:

Nu cred ca este cazul sa insisti prea tare. daca el a insistat asa mult sa mergi la petrecerea aia inseamna ca a contat ceva pentru el...vezi ce iese din invitatia aia la cafea. poate peste ceva vreme ne inviti si la logodna...glumeam.bafta!

| negru30 a răspuns (pentru aryana1991):

Ha ha ha poate te invit la divort - glumeam.bafta

5 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Scuze pentru ce o sa-ti scriu dar cred ca este normal baiatul sa te caute nu fata

| Karinna1 explică (pentru negru30):

Pai si eu gandesc tot asa... dar na in ziua de azi mai sunt baieti care se lasa cautati de fete ca asa sunt ei.hee hee

| AngieT a răspuns:

Nu vad nimic deplasat in a-l cauta. Il placi? ei bine fa cumva sa-l ai. Un mic pont... la inceput cu prietenul meu a fost la fel. pana m-am enervat si i-am trimis vreo 6 mesaje intr-unul si i-am explicat de unde insistenta mea de-a fi in jurul lui. Poate el e timid si nu reactioneaza cum ai vrea. Pupici si bafta

| elenaaxdd a răspuns:

Clar ca a insemnat v pentru el acea petrecere! Sunt sigura ca te place dar este foarte foarte timid sa iti zica ca te place sate invite in ooras te sa te sune. Baietii timizi inseamna ca te plac mult mult si nu stiu cum sa reactioneze sa ii placi in continuare! happy >:d<