| Isorin24 a întrebat:

Un bărbat care, în relația cu partenera și doar în fața ei ( poate în secret avea o amantă, o viață paralelă ) e mai ușor sau mai greu de ținut SUB PAPUC față de unul dependent, de alcool, de a face sex cu ea, de ajutorul financiar primit de la ea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu vrei o paralela intre un curvar si un alcoolic?

Nici unul, amandoi sunt de aruncat la gunoi, mai ales daca tu spui ca fata plateste sa faca sex cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul caz: tipa sa-i verifice telefonul si conturile pe neasteptate si sa vada daca pe bune are o viata paralela.

Si in ambele cazuri: de ce ai sta cu asa ceva?