| anonim_4396 a întrebat:

Unde se poate gasi o femeie care a trecut prin un esec in dragoste si care stie ca ceea ce tie nu-ti place(sa fii inselat) altuia nu se face?

4 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Uneori poate fi langa tine si sa nu o vezi

| beba a răspuns:

Ohh, sunt la tot pasul.crede-ma pe cuvanthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vise nenicule vise.eu cabarbat nu cunosc decat o femeie si m-am gandit de multe ori la acest aspect.de regula cred ca la femei cand au gandit-o au si facut-o.acuma nu te apuca sa-ti banuiesti sotia sau prietena.asta nu schimba nimic.viata merge inainte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa spun ca se poate gasi roi unde, dar sa gasesti una buna la suflet, sti la ce ma refer.