| Șttefania a întrebat:

Vreau o pisicuta, si stau la apartament. Am mai avut una, pe care am luat-o de la tara. Acea pisica sarea pe masa de multe ori, si tot statea la cusca hamsterului meu, si de doua trei ori a si daramat-o. Toate pisicile sunt asa? PS: Acea pisicuta avea vreo 4 luni, si era invatata cu viata la tara.

Răspuns Câştigător
| NoobOrPro a răspuns:

NU sincer NU! exista o dif. intre cele de la tara si cele invatate la apartament. Iti propun sa le tii in balcon pe cele salbatice(de casa). Dar nici cele de apartament nu-s sunt mai bune deoarece face ca. a (treaba marelaughing)))) ) Daca vrei una i-ati dar i-ai si o cutie cu nisip, (va trebui si o responsabilitate). Ciussss (fundita)

| Șttefania explică (pentru NoobOrPro):

Am uitat sa precizes, ca cea de la tara nu a facut deloc in casa, decat in cutiuta. Si vreau sa imi iau alta, sa o cresc de mica. Multumesc de raspuns

3 răspunsuri:
| NoobOrPro a răspuns:

Aaa atunci ii bine big grin

| BlondyeStefy a răspuns:

Pai dc nu iti iei un porcusor de guinee nu fac mizerie sunt tot rozatoare sau mergi la adapost si ei alta pentru ca acea pisica nu se va dezvata niciodata de obiceiurile de la tara