| MrFunky2 a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa fac ceva bani.Cum as putea? Stau la bloc.

3 răspunsuri:
| Andreiii50 a răspuns:

Vinde apartamentul si cumpara o garsoniera de bani si o sa iti mai ramana vreo 2000 de euro

| YkillYouPretenas a răspuns:

Poti sa mergi la Orange sau la diferite firme si sa intrebi daca dau pliante..Alta metoda la varsta ta nu prea exista..Munca poate incepe de la 15 ani cu acordul parintilor happy

| 12345Marius12346 a răspuns:

Hei! Ai putea să îți ajuți părinți prin casă (să speli vasele, să duci gunoiul etc.)