| Kaennox a întrebat:

Am 1m 50 si ceva si sunt cat mama,dar toti colegii imi spun ca sunt mic,iar ei ma descurajeaza, am 13 ani, si ei imi tot spun ca sunt mic.Inafara de mama tata,un prieten si doi doctori nu mai e nimeni,desi doctorii o spun cu gura intredeschisa ceva de genu "mmmmmda".Ce credeti? Parintii, doctorii si prietenii au dreptate sau blegii mei colegi?(daca raspundeti sa raspundeti cu sinceritate maxima!)FUNDA! ...chiar daca nu e nevoie

14 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Pana la 18 ani ai destul timp sa cresti.winking dupa parerea mea daca la 13 ani ai 1, 50, pe la 17-18 ani vei avea cam 1, 68, 1, 70winking nu mai crede ce spun colegii taiwinking

| Kaennox explică (pentru akka4):

Si pot face ceva sa cresc mai mult?

| akka4 a răspuns (pentru Kaennox):

Daca te apuci de sport la varsta asta pe care o ai cu siguranta vei crestewinking recomand basket sau innotwinking

| Kaennox explică (pentru akka4):

Mersi pentru sfat!

| 愛日本 a răspuns:

Esti destul de mic pentru un baiat, eu la 13 ani am avut 1, 63 si sunt fata.batting eyelashes
Şi nu poţi creşte oricum. Dacă rudele tale nu sunt înalte sau părinţii tăi tu nu ai cum să creşti mai mare atunci.batting eyelashes

| BMW200 a răspuns:

Sa stii ca baietii cresc pan la 21 de ani deci ai timp happy o sa ajungi undeva pan la 1, 70 si ceva credhappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te apuci de un sport cum ar fi baschetul care te ajuta sa cresti. Stai linistit ai timp ince 7-8 ani sa te mai inalti.

| Kaennox explică (pentru suntserios):

Mda...daca ma apuc de baschet trebuie sa o las mai usor cu scoala
si nu ma primeste

| suntserios a răspuns (pentru Kaennox):

Huh? Te duci si joci bashet in timpul liber nu trebuie sa faci performanta.

| bogdyi a răspuns:

Pai dormi mult

| Kaennox explică (pentru bogdyi):

Dar pot face altceva? ...cum sa cresc mai mult in somn!?

| bogdyi a răspuns:

Eu am 13 ani si am 1.67 m am facut innot de performanta, baschet nu am jucat dar am jucat handball (portar), eu dorm mult ma culc max 11 si ma trezesc la 7 jumate

| WhiteCat645 a răspuns:

Pai...la varsta ta, nu mi se pare chiar anormal. Sa stii ca inca poti sa mai cresti. Si sa stii ca aproape toti copiii din ziua de azi sunt rautaciosi. Funda?puppy dog eyes

| m3P0WER a răspuns:

Esential e sa faci un sport...Dar nu suprasolicita corpul tau.