| sivuelena a întrebat:

Am amigdalele scoase de 20 de ani. Am acum niste dureri groaznice de parca le am inca acolo. Am luat o groaza de pastile pentru gat. Nimic. Ce sa fac sa ma lase durerea?

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Durerea-n gât este şi cu durere de stern, care se lasă-n unul din umeri? Dacă ai pe cineva care are un sprai cu nitroglicerină dai 2 pufuri sub limbă şi vezi dacă dispare durerea.

| William a răspuns:

O fi uitat doctorul ceva in tine, ceasul de mana, bisturiul sau mai stiu eu ce.