| a1l3x a întrebat:

Am avut windows 7 si am instalat acum ubuntu 12.10 si i-am dat sa inlocuiasca windows 7 si acum nu mai am nimic de pe windows 7 si acolo aveam date importante ma puteti ajuta va rog din suflet

3 răspunsuri:
| dasdsad a răspuns:

Pai din moment ce i-ai dat sa inlocuiasca windows 7 si aveai date in el, ma gandesc ca a formatat win 7 si l-a inlocuit. Nu crezi ca e logic?

| a1l3x explică (pentru dasdsad):

Pai aveam mai multe partitii

| dasdsad a răspuns:

Sa inteleg ca datele acelea le aveai in alte paritii, nu in partitia cu windows-ul si ti-au disparut si din celelalte partitii?