| SmilerXd a întrebat:

Am dat examenele, cand o sa merg sa ma inscriu la ce vreau sa intru daca o sa aleg "stiinte ale naturii, stiinte sociale, si filologie" profil umanist, o sa ma bage intr-un din clase nu? Adica daca eu am ales alea nu ma baga la tehnic, textil sau astea nu?

Vreau ceva informatii va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| OnnyMady a răspuns:

Nu te baga, dar trebuie sa ai o medie ca sa intri in clasele astea...adica daca ultima medie e 9 si tu ai 8.99 esti pe afara, alege cat mai multe clase ca sa nu ajungi la a 2 repartizare

| SmilerXd explică (pentru OnnyMady):

Si oare ce vrei sa aleg? Tehnic, mecanica, textil ca restul numai d-astea proaste sunt. si eu nu vreau la asa ceva sad

| anne2196 a răspuns:

Pai normal ca daca ai specificat ca vrei la profilele alea, nu o sa intri la profilul la care nu ai aplicat!happy