| Illuminati2016 a întrebat:

Am greșit adresa de livrare la PC garage, cum fac o refacturare? trebuie sa plătesc pentru refacturare?

Răspuns Câştigător
andreia67
| andreia67 a răspuns:

Ce anume ai gresit exact la adresa? Banuiesc ca nr. de telefon e corect. O sa te sune curierul (sau suna tu daca ai primit SMS) si ii spui adresa exacta la care sa iti livreze coletul.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai anuntat la timp si marfa nu s-a expediat inca, atunci nu te costa nimic in plus.
Daca insa s-a expediat deja marfa, atunci firma iti poate percepe taxa in plus pentru acoperirea cheltuililor suplimentare.

| KillaNoFilla a răspuns:

Ii anunti ce s-a intamplat.
Presupun ca nu ai gresit judetul, orasul/comuna deci nu e mare problema, nu platesti nimic.