| richard93 a întrebat:

Am luat carnetul de 2 saptamani si asa vrea sa imi cumpar masina ce marca ar fi mai buna pentru un incepator pe mine m-ar interesa ceva cu portbagaj mai mare folosec mult si acceptabil din pct de vedere financiar

4 răspunsuri:
| Andyy007 a răspuns:

Renault kangoo second hand, nu este asa scump.Am eu unul, din 2002
si merge si acum destul de bine.Ok,nu este cea mai fiabila masina, se mai strica.Dar pentru inceput e bunicel. Portbagaj destul de mare, acum vezi si modelul nou ca a aparut unul.In rest, as mai putea recomanda un Ford Mondeo.Nu are cel mai mare portbagaj dar e fiabil-are un prieten si nu i s-a stricat aproape deloc in 3 ani.

| richard93 explică (pentru Andyy007):

Multumesc frumos de sfaturi