| Dantewashere a întrebat:

Am nevoie de asistenta specializata in recalcularea pensiei, imi puteti recomanda cateva societati autorizate pentru asa ceva? Va multumesc.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nu te poate ajuta decat cineva,specializat, de la Casa de pensii, pentru ca este o activitate foarte laborioasa si legea are multe chichite de care trebuie sa tii cont. Si, de obicei se face o singura data, la pensionare. Daca esti deja pensionat, se face o cerere de recalculare la Casa de pensii de care apartii.Dar totul dureaza.