| alexim14 a întrebat:

Mia expirat avast si dupa ce a expirat imi zicea sistem unsecured si aparea in jocul ecranului iconita avasty cu un x langa ia. Acuma nu imi mai apare si nu am facut nimic in afara sa fac update la alta versiune, nu l-am cumparat, de fiecare data cand deschideam pc-ul imi zicea sa il cumpar si nu am facut-o. Acuma imi apare la fel ca inainte si nu l-am cumparat, exista vreun risc sa platesc ceva pentru ca acum merge dar eu nu l-am cumparat. Si as vrea sa stiu de ce imi apare acum ca merge, nu l-am cumparat. Deci?

Răspuns Câştigător
| roman4ever10 a răspuns:

Nu ai sa platesti nimic.Instaland o versiune mai noua ai folosit, probabil, alt key care este inca activ/nu a expirat.

| alexim14 explică (pentru roman4ever10):

Mi-a aparut un mesaj ca avast si-a facut update si ca am versiunea noua, si imi zice ca expira pe 23.11. 2013 deci o sa mearga asa nu?

2 răspunsuri:
| roman4ever10 a răspuns:

O sa mearga asahappy