| Melo a întrebat:

Am o intrebare pentru cititor.
Zicei-mi va rog o carte noua aparuta interesanta, ceva care credeti ca imi place...[gen:Slam, Subiect:Mirajul iubirii, Weekend cu mama, psihologice, dragoste, palpitante, ceva care v-a placut]
Dau fundita

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Giulia Carcasi-Zodia îndrăgostiţilor, an de apariţie 2008, Heather Skyler-Vârsta perfectă(2009), Nicholas Sparks-Jurnalul unei iubiri(2009), Dragă John(2009), Ultimul cântec(2010), Tom Perrotta-Profesoara de abstinenţă(2009), Mark Haddon-O întâmplare ciudată cu un câine la miezul nopţii(2005)

4 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Shutter Island, o găseşti în librării. După ea s-a făcut filmul cu acelaş nume. Încearcă de Stephen King Cimitirul animalelor şi Misery.

Baftă!

| Bacemi a răspuns:

Nunta in decembrie de Anita Shreve. Am cumparat-o anul trecut chiar in luna decembrie. A fost ca un cadou facut mie. A costat 25 de lei dar nu regret niciun banut dar. Este extraordinara.

| kuzican a răspuns:

Rosu si Negru de Stendhal
nu e noua aparuta dar e foarte frumoasa.
merita citita asta daca nu ai citit-o deja.

| Melo explică:

Multumesc multbig hug nu va soop ca nu v-am dat fundita, dar pot sa aleg numai o persoanahappy