| DorrySweet51 a întrebat:

Am o intrebare, zilele astea m_am uitat pe calculator la niste poze mai vechi ( poze facute cu telefoane diferite) si multe dintre ele nu le pot deschide iar daca le deschid nu imi apare imaginea si imi apare un scris legat de Photo Viewer sau ca e o eroare, dar la detalii imi apare ce marime apare poza, teoretic o am dar nu poate citi calculatorul? ce safac ca sa am acele poze?

3 răspunsuri:
| BryBard a răspuns:

Incerca sa le deschizi pe alt dispozitiv, telefon, alt pc cu alt windows. Daca nu merge du-te la un service De IT si intreaba acolo.

| DorrySweet51 explică (pentru BryBard):

Am incercat de pe 2 telefoane, laptop si pc si acelasi lucru. sad

| BryBard a răspuns (pentru DorrySweet51):

Incearca la service ei stiu cel mai bine, despre ce e vorba.