| Adry15252 a întrebat:

Am o tableta Vonino pe care am comandat-o de la eMAG. Iar in seara asta din greseala am sapato pe jos si s-a spart putin in coltul stang, dar problema e ca nu mai merge display-ul. Oare daca sun la eMAG mi-o poate schimba? Avand garantie electronica si alea 30 zile de proba

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Nu. Alea 30 de zile sunt puse dacă nu-ţi place şi te răzgândeşti. Nu o poţi da înapoi stricată că nu ţi-o schimbă nimeni. Garanţia generală e la rându-i făcută dacă are vreun defect de fabricaţie şi se strică de la sine. Nu acoperă daune făcute de tine. Ai scăpat-o, stricat-o, aia e. Soarta! La reparat cu ea şi suportă costul.

| Adry15252 explică (pentru Gizăz):

Oare cat ar costa un display de Vonino?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce mini de cauciuc ave ti

| untu a răspuns:

Daca ai scapat-o din greseala tableta si s-a spart coltul stang, ai pierdut garantia, trebuie sa platesti reparatia la un service local autorizat!