| Lollypop a întrebat:

Am si eu o problema.Cand deschid Google chrome, in loc sa imi apara titlul mare "Google" imi apare chestiile acelea de la plusul de sus, unde scrie Google Chrome, in dreapta.Si sunt nevoita sa caut ceva pe internet de la acea steluta de mai sussad. Cum fac sa imi apara din nou la fel?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in Tools/Internet Options/General si la Home Page scrii http://www.google.ro, bifezi Use current page si dai OK. Succes si numai bine!