| Snyper7 a întrebat:

Am si eu o problema cu calculatoru. Acasa la mine mi se inchide din 10 in 10 minute apare ecranu albastru si am fost cu el la un prieten care repara calculatoare si la el sa comportat perfect normal. Din ce cauza se intampla numai la mine asta. Va rog ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| ravens a răspuns:

Salut da-mi mai multe informatii despre unitatea ta, esti la rds?

| AndyNarutoShinobi a răspuns:

Io sincer nu știu dar știu ce e cu acel ecran albastru! se numeste BSOD! cauta pe google despre el,in fine scuze de abatere de la subiect! app,la tine acas descarci lucruri? poate monitoru sau ceva
stii,de obicei apare din cauza unu sowftware sau hardware nou necompatibil! de exemplu un webcam,casti,programe noi, ceva recent! poate ca atunci cand ai fost la prietenu tau nu ai luat cu tine webcamu si microfonu, dar acasa le ai! nu stiu bine dar vezi tu! contacteaza profesionisti! bye!

| Snyper7 explică:

Poi ce info sa-ti dau zi-mi exact ce si da sunt la rds.

| Mihai_8853 a răspuns:

E vrajitlaughing e ceai ma intra pe desktop de click dreapta umbla la proprites si de acolo intra in stand-by in si iti alege acolo never funda?hee hee