| Blandiana05 a întrebat:

Am un mouse wireless din carrefour care mi-a mers perfet perfect timp de 5 luni si acum nu mai merge deloc.Bah receiver-ul in usb, il recunoaste(device is installed and ready to use), dar sageata nu se misca, ramane blocata in mijlocul ecranului.Precizez ca bateriile de la mouse sunt noi, iar distanta dintre mouse si receiver e sub 1 metru. Ce sa fac? driverele nu le-am gasit pe netcryingHELP SI FUNDA!

1 răspuns:
| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Pai si eu am avut probleme cu mouseul trebuie reinstalat dar eu am laptop. eu nu stiu ce ai tu calculator sau laptop in caz de e calculator nu te pot ajuta