| OROw a întrebat:

Am varsta de 16 ani, absolvent de clasa a Ix-a si sunt in vacanta.As dori sa ma angajez intr-un anume loc dar nu prea gasesc astept raspunsurile voastre

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un coleg la mc donalds, 600 lei/luna
Daca ai o pila te iau foarte usor.

| Spitz10 a răspuns:

Shaormerie,restaurant,bar,fast-food,cafenea,cofetarie,sau angajat la ceva supermarket.

| JustMeAndMyWorld a răspuns:

Incerca ceva gen ospatar, sau ceva la un strand, sau poti impartii pliante... daca nu esti cumva genul omului care vrea sa faca bani pe net, atunci poti incerca socialbirth.com, dar sfatul meu este sa te apuci de munca serioasa daca ai de gand sa strangi ceva bani...big grin

| OROw explică:

Am cautat aproape la toate dar nu prea au nevoie. dati-mi un nr de telefon al unei persoane care angajeaza