| IPanterã a întrebat:

Bai frate am si eu o intrebare, da raspundeti serios laughing
Deci eu am un frate de 27 ani si *** are prietena de 1 an si ceva, aia ii lesinata dupa el, dar revenind la mine, gagica-sa lucreaza in acelasi loc cu mine, de fiecare data cand vorbesc cu o fata se da pe langa mine pare gen ca ar fi cu mine nu cu fratimiu, eh mai tot timpul o refuz, si de fapt nu inteleg de ce imi face priviri si se uita la ***, intelegeti voi, mai tot timpul face asta, apoi se intampla sa fim la tigare dar tot imi arunca tot felul de privire, apoi cand vreau s-o ating, imi zice cai cu fratimiu, deci, ce draq ca nu inteleg

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Depinde, intunecate sunt caile unor femei.
Pare sa vrea sa te seduca si sa rada de tine.
Depinde cum esti tu ca om, daca nu vrei sa o strici cu fratele tau eu zic sa o lasi in pace.
Daca esti putin cazul in cap cum sunt eu i-as da ceea ce vrea si apoi as lasa-o in pace.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se pare ca se da bine pe langa tine ca esti fratele iubitului ei dar tu (slab pregatit) intelegi asta ca si cand ar fi avansuri. Eu zic sa te gandesti mai profund la gesturile ei.

| Adry05 a răspuns:

Daca esti sigur ca e indragostita de fratele tau, atunci doar incearca sa se dea bine pe langa tine ca sa nu fie probleme din partea familiei in cadrul relatiei.