| lopy a întrebat:

Buna acum nu de mult mi-am cumparat un roter wireless mi l-am montat mi-a mers o saptamana normal si cand so luat odata curentu si s-a dat inapoi roteru nu mai mergea adica nu mai ardea beculetu de status si nu mai puteam conecta nici un laptop, telefon apoi am incercat sa instalez cd...eram pe la mijloc si imi arata ca cauta roteru si mi-a zis ca nu lo gasit am urmat toate instructiunile ce e de facut! 1 URGENT! Dau FUNDA!

6 răspunsuri:
| lopy explică:

Nu s-a ars ca mai merge numa ca nu arde beculetu cu statusbig grinhappy

| anonim_4396 a răspuns (pentru lopy):

Vezi daca ai aprins butonul de pornire,daca il ai in garntie du-l la reparat,dar sa nu le spui ca de la curent,vei pierde garantia si nu ti-l vor repara,ei nu raspund de socurile electrice, chiar daca s-a ars decat becul, du-l sa ti-l schimbe poate mai e ars ceva, dar nu uita, spune-le ca erai pe calculator si dintr-o data s-a stins beculetul.Si daca te intreaba daca l-ai tinut mult in priza zici ca nu ca era de jumate de ora.Te descurci tu.Bafta

| lopy explică (pentru anonim_4396):

Nu il am in garantiestraight face da imi zice pe pc ca scrie limited or not conectivity...ce e de facut!

| anonim_4396 a răspuns (pentru lopy):

Cred ca s-a ars ceva la el.In mod normal ar trebui sa-l duci la aia de la curent, dar nu cred ca te vor intelege, trebuie sa te judeci cu ei in instata pentru un amarat de router.Vezi daca este vreun service unde se poate uita la el ca sa-i schimbe piesele stricate, asa, nu stiu cum l-ai putea face tu, .....incerca sa intri in control panel-internet conections-click dreapta pe conexiune-repair.

| lopy explică (pentru anonim_4396):

Am facut deja astalaughing tot nu mergebig grinhappy oricum mersi de ajutor!big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru lopy):

Imi pare rau ...nu ai pentru ce