| Nikkii a întrebat:

am 16 ani si vreau sa fac rost de 800E cam in 6 luni... asi dori sa-mi puteti spune anumite modalitati prin care asi putea sa obtin acesti bani. joburi mici, avand in vedere ca sunt la liceu si diverse. dau funda pentru cel mai bun raspuns. multumesc anticipat.

6 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna. iti propun un job. reprezentant/coordonator la giada rome sau ladys.daca te intereseaza,id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com si iti pot da mai multe detalii.

| Pyskiss a răspuns:

Daca ai ceva prieten sau daca lucra tatal tau in constructii...Sa mergi ca ajutorhappy

| Just4FunIE a răspuns:

Pai iti poti vinde un rinichi.iei pana la 15. ooo eurobig grin

| Nikkii explică (pentru Just4FunIE):

Daca esti asa dragut ...de ce nu ti-l vinzi tu si fcaem jumi-juma daca tot vrei sa ma ajuti cu sfaturi :*

| Just4FunIE a răspuns (pentru Nikkii):

Da ce is nebun sa-mi vand un rinichi? mai bine mananc paine cu scuipat vb aiabig grin

| Nikkii explică (pentru Just4FunIE):

Atunci nu mai da sfaturi proaste. pe care nici tu nu le-ai face...: