| MarkoDenis a întrebat:

Bună, am o problemă cu Youtube premium, adica nu ma lasă să-mi fac. Am băgat numărul de card de debit, cvv, data expirării și tot ce îmi cerea acolo și la final îmi zice "achiziție anulată". Ce nu fac bine? E a 4 oară și nu îmi dă voie

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Cardul tău nu permite tranzacții online - verifică-l în aplicația băncii emitente sau ia legătura cu ei direct, prin telefon.

| DovleacTurbat a răspuns:

Yt vanced, nu mai dai nici banihappy.

| MarkoDenis explică (pentru DovleacTurbat):

Nu mai e valabil Youtube vanced, am avut înainte

| DovleacTurbat a răspuns (pentru MarkoDenis):

La mine încă merge.

| JorgeBest a răspuns:

Am patit. Incerca sa faci asta de pe un PC, nu de pe telefon