| pentrutotdeauna a întrebat:

Buna!
Am si eu o dilema si am nevoie de ajutor. mi s-a intamplat de foarte multe ori ca o anumita persoana din lista mea de prieteni sa intre imediat in urma mea pe facebook. Exista cumva posibilitatea sa fie notificat atunci cand intru eu pe facebook?
Ajutor pls

Răspuns Câştigător
| CorinaLili99 a răspuns:

Deci atuvci cand intri nu e online, iar imediat dupa se conecteaza? Daca e asa se poate sa fie si sa ai tu o pb, sau el

2 răspunsuri:
| Mirunika123 a răspuns:

Nu, cand intri pe facebook nu apare nici o notificare la un alt prieten de-al tau. Poate ca acea persoana se intreaba si el de ce intrii o data cu el.

| pentrutotdeauna explică:

La inceput n-am bagat de seama, dar apoi am crezut ca e coincidenta, dar acum mi se pare ciudat.
bine ca nu se intampla tot timpul, dar se intampla foarte des. si mi s-a intamplat sa vin de la un chef si sa intru pe facebook, el nu era si apoi a intrat imediat.