| torr a întrebat:

am si eu o problema, am un boxer de 2 anisori si este foarte slab si putin dezvoltat, am incercat cu vitamine, mancare gatita, uscata...de toate si tot degeaba, ajutati-ma cu un sfat, ce sa_i mai dau?

2 răspunsuri:
| YunaFFX a răspuns:

S-ar putea sa aiba paraziti intestinali. Sunt niste pastile Rombendazol, se da 1 comprimat/kg greutate vie, 2 zile consecutiv. Totusi, cel mai bine ar fi sa mergi cu cainele la veterinar, ca sa stii clar ce are si cum trebuie sa-l tratezi.

| Aylinn a răspuns:

Mergi cu el la un veterinar. Este cel mai in masura sa te ajute.