| IzzixD a întrebat:

Cum as putea sa ma conectez la wireless pe telefon?
Am router si un telefon samsung gt v5600s.
Va rog ajutati-ma. Dau funda si voturi.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| midnightladyA a răspuns:

Sau telefonul nu are wi-fi! Daca nu iti apare la conectivitate wi-fi inseamna ca nu este compatibil cu asa ceva

6 răspunsuri:
| Scherimuvi a răspuns:

Dai la setari, la conectivitate wi-fi, selectare retea
succes

| IzzixD explică (pentru Scherimuvi):

Pai nu am conectivitate wi-fistraight face

| deea221 a răspuns:

Dai la setari, la conectivitate wi-fi, selectare retea, sau cauta retea astepti sa iti gaseasca reteaua ta, apoi o adaugi in lista de wi-fi ii introduci parola daca ai, si e gatahappy

| LukaVocaloid a răspuns:

Pai da pe setari, conectivitate, wireless si acolo o sa-ti apara o lista te alegi pe tine numele de la wireless si bagi parola.Nu e conectivitate wi-fi e conectivitate atata tot daca apesi pe conectivitate o sa-ti apara wi-fi.

| IzzixD explică:

Pai...nu gasesc conectivitate wi-fistraight face

| IzzixD explică:

Da,telefonul nu e compatibil.Am cautat si asta era problema.
Oricum, va multumesc tuturor ca ati incercat sa ma ajutati:*