| mariela60 a întrebat:

Buna,cum pot folosi internetul pe tableta, in exterior? multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Anonimul8297 a răspuns:

Daca tableta ta nu suporta cartela, poti folosi internetul de exemplu cu un stick de la RDS de internet si il conectezi la tableta cu ajutorul unui adaptor. Dar mai intai trebuie sa vezi daca tableta ta suporta. Daca ai dat putin mai multi bani pe ea, inseamna ca va suporta.

| mariela60 explică (pentru Anonimul8297):

Multumesc,am sa incerc.

| ZzapaciThaa a răspuns:

Buna! Internetul in exterior il poti folosi ori cu WI-FI sau daca poti, iti faci un abonament lunar pentru el si ai internet. Eu de exemplu am un abonament si am internet ilimitat pe el, dar sunt abonamente care au internet limitat. Acum depinde de ceea ce vrei tu happy

| TheGosthSniper a răspuns (pentru ZzapaciThaa):

Nelimitat... romana asta te a ZzzapaciTh

| ZzapaciThaa a răspuns (pentru TheGosthSniper):

laughing lol da, scuze, nici nu mi-am dat seama tongue m-am incurcat cu engleza