| anonim_4396 a întrebat:

Help me! Mi-am instalat AVG antivirus de care sunt f multumita... dar la grabeala nu stiu pe ce am apasat si acum nu-mi mai deschide pagina de la Mozilla ci doar cu Internet Explorer. Imi spune `Unable to connect`.
Ce as putea face? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| alex2009 a răspuns:

1 incearca sa reinstalezi Mozila si 2 daca nu merge prima varianta reinstaleaza Avg-ul cu mai multa atentie.

2 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Prima chestie la care m-am gandit a fost sa-mi reinstalez Mozilla... n-a mers...deci o sa-mi reinsatalez antivirusul. Merci!

| kostas a răspuns:

Reinstaleaza internet explorer si Mozila...