| raul_4959 a întrebat:

imi puteti spune unde se gaseste gheata carbonica in oradea.

3 răspunsuri:
| Mâcrofon a răspuns:

Da

| Nosphe a răspuns:

Gheata carbonica alimentara livrata prin curier rapid in toata tara gasesti aici: www.dioxid.ro se poate comanda online sau telefonic, sunt toate sortimentele de gheata carbonica: granule mici, granule mari, blocuri etc. Bafta tuturor!

| Nosphe a răspuns:

Din pacate nu exista productie de gheata carbonica alimentara in Oradea. Granulele care se pun in sampanie, de exemplu, nu se fac decat in Bucuresti si Cluj. Puteti comanda la www.dioxid.ro, distributie in toata tara prin curier rapid, livrare oriunde in maxim 24 ore.