| Damian_Roland_1996 a întrebat:

ma poate ajuta careva am un Motorola fire xt311 si am instalat aplicatia Rom Manager si nu se mai aprinde. Cand apas pe butonul de aprindere vibreaza dar ramane stins.

Răspuns Câştigător
| DenisIonut01 a răspuns:

Da de la aceia este, si eu am avut un Samsung i5500 am dat prin aplicatia aceia reboot to recovery si nu s-a mai aprins am platit la service 100 lei

7 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Poti intra in recovery sau download mode?

| Damian_Roland_1996 explică (pentru DenisIonut01):

Nu pot

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Damian_Roland_1996):

Cred ca este o problema soft ceva brick ma gandesc, daca nu poti intra in recovery si nici in download atunci singura cale este service. Ai incercat sa il pui la incarcat sau sa pui alta baterie?

| Damian_Roland_1996 explică (pentru DenisIonut01):

Am incercat, am citit pe net si scria ca problema este de la aplicatia aceea rom manager

| Damian_Roland_1996 explică (pentru DenisIonut01):

Deci cam atat ar costa daca las duce la service

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Damian_Roland_1996):

Da pana intr-un milion nu costa mai mult.

| Damian_Roland_1996 explică (pentru DenisIonut01):

Ok mersi

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Damian_Roland_1996):

Da de la aceia este, si eu am avut un Samsung i5500 am dat prin aplicatia aceia reboot to recovery si nu s-a mai aprins am platit la service 100 lei