| ares8 a întrebat:

Buna prieteni!
Am nevoie de un mic ajutor. Ptr un interviu la care urmeaza sa particip am nevoie si de autocaracterizare scrisa. As avea nevoie de un model cat de cat, adica ce trebuie scris in ea.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| kleorys a răspuns:

Uite un link de unde poti downloda CV ul pentru interviul tau http://www.agenda.ro/......opean.html

1 răspuns:
| GeorgeMariusIasi a răspuns:

Bun gasit. Autocaracterizarea se refera la propria persoana, asadar, trebuie sa te caracterizezi pe tine, spune lucruri despre tine, caracter, pasiuni, unele calitati si defecte, etc.

Succes la interviu!