| 26justmeandyou a întrebat:

Stiti cumva daca la ridicarea unei comenzi din showroom-ul eMag trebuie neaparat sa mearga persoana pe numele careia este facturata comanda? Pot merge si membrii familiei?

3 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Eu am ridicat pentru fratimio din showroom in Pitesti, mi-a cerut numarul de telefon, atat, i-am dat banii mi-a dat produsul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca plata e ramburs poate oricine, daca plata e facuta online doar persoana in cauza poate

| Hardy2000 a răspuns:

Pot, dar trebuie cu buletinu persoanei de pe care s-a emis comanda.