| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU! Am comandat un produs de pe olx iar acesta avea alta culoare cand a ajuns, i-am dat retur iar azi era ziua in care trebuia sa îmi primesc banii. Sa mai sper ca ii voi primi maine?
P.S.:Nu găsesc utilizatorul nicăieri.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Teapa!

| sierra1 a răspuns:

"Nu găsesc utilizatorul nicăieri"

adică n-are cont sau nu răspunde la tel?

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Nu îmi mai apare contul absolut nicăieri. De ala n-am ținut cont la momentul respectiv ca am mai făcut doua de genul și nu am primit nimic.

| AdioTPU a răspuns:

Îmi pare rău să-ți zic dar cred că acel utilizator te-a tepuit și s-a făcut nevăzut apoi.