| Doru1 a întrebat:

Am net de la Romtelecom cu un modem Huawei SmartAX MT882 si am CD cu drivere USB. Am urmat pasi pentru windows XP dar imi tot apare please plug in ADSL Modem now si nu ma lasa sa continui instalarea. Am incercat de zeci de ori dar imi apare acelasi raspuns.

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Pai. ai placa de retea instalata? are si ea nevoie de drivere. daca nu e instalata nu are cum sa iti detecteze modemul.

| TelekomRO a răspuns:

Buna Doru,
Te rugam sa apelezi 1930, gratuit in retea, si sa soliciti suport pentru instalarea echipamentului.
Multumim

| Doru1 explică:

Da, am placa de retea instalata