| GabiSiAtat a întrebat:

Am windows 7 pe pc iar acum as vrea sa revin la windows xp.Am facut stick bootabil cu el dar cand vreau sa il instalez la un moment dat imi apare un blue screen.Cum sa fac sa nu-mi mai apara acea eroare.Dau cate funde vreti!

Răspuns Câştigător
| Slavian a răspuns:

Salut,
Presupun ca ai folosit programul wintoflash atunci cand ai instalat windows-ul pe stick, nici mie nu mi-a mers cu acesta, primeam aceeasi eroare.
Iti recomand sa folosesti: Bootable USB Windows XP, Vista & 7 Maker 0.2.3/2.1/8.0.7.
Daca nu te descurci/stii de unde sa-l iei lasa-mi un id de mess si ti-l voi transmite.
Mult noroc, mentionez ca la mine a functionat perfect.

| GabiSiAtat explică (pentru Slavian):

Deci ai foarte mare dreptate acest program am folosit

| GabiSiAtat explică (pentru Slavian):

Daca iau fisierele de pe usb dupa ce au fost bootate cu wintoflash si le botez cu acel program are vreo importanta?

| GabiSiAtat explică (pentru Slavian):

Poti sa-mi dai vreun link?

8 răspunsuri:
| Andy2013 a răspuns:

Te sfatuiesc sa stai la windows 7...Omule ce dracu faci tu cu XP cand peste cateva luni apare windows 8?

| GabiSiAtat explică (pentru Andy2013):

Ai vreun link cu vreun windows 7 gratisbig grin?

| Slavian a răspuns (pentru GabiSiAtat):

Da-mi id-ul tau in mesaj.

| GabiSiAtat explică (pentru Slavian):

Gabisiatat@rocketmail.com

| GabiSiAtat explică:

Da-mi un link!