| AlexAL275 a întrebat:

Bună TPU! Cardul Visa Classic de la banca Transilvania este doar pentru studenți și minori? L-am făcut recent și mai o lună până fac 18 ani

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este numai pentru acestia, este pentru toti clientii care solicita acest tip de card, asa ca va fi valabil pana la expirarea valabilitatii.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, va fi valabil până când expiră.

| AlexAL275 explică (pentru sadrian46):

Știu asta, dar mă gândeam că poate va trebui să plătesc pentru întreținerea contului, bine că la ei pe site scrie că sunt comisioane 0, depuneri 0 și altele tot cu 0.

| sadrian46 a răspuns (pentru AlexAL275):

Este bine să îți faci online banking. E ceva pe la 5 lei pe lună.