| unusedAccount9734583 a întrebat:

TPU! De cateva saptamani nu imi merge youtube-ul, sa descarc si sa intru pe anumite site-uri. Am windows 7 Home - Premium. De la ce sa fie? Am incercat sa reinstalez windowsul dar tot asa si nici nu pot macar sa descarc Flash player etc.
Aceasta problema mi se intampla si pe tableta: nu pot sa descarc de pe magazin play sau sa intru pe yotube. Mentionez ca mufa de la internet are putine fire scoase de acolo. O fi de la aia? Dar ma gandescca ca daca ar fi nu ar merge internetul de loc, nu? Eu am un router Asus RT-N10E ROUTER WIRELESS-N150. o fi de la router? E acest router bun?
Va rog ajutati-ma cu fiecare problema in parte!
Dau FUNDA + VOT POZITIV!
Hlep me, fast!
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| floryn1993 a răspuns:

Stinge si aprinde router / modemul cauta si firele sa fi, intrat bine

| unusedAccount9734583 explică (pentru floryn1993):

Mersi pentru raspuns dar problema e ca routerul e de... si nu merge. Am scos cablul cu internet si l-am bag in mufa pc. in fine si acum merge.

1 răspuns: