| Lou222 a întrebat:

imi puteti spune va rog daca ati fost cu cainele in tren? eu am un yorkshire. si vreau sa merg cu el la busteni sau la constanta(mamaia). puteti sa imi dati mai multe detalii va rog? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| andreebutterfly a răspuns:

Multumesc la fel..nu neaparat stai linistita, de mine nu a facut misto bineteles eram cu parintii, din potriva s.a jucat putin cu el. si nu trebuie sa il duci in gara. nu se sperie, cel putin a meu a stat linistit in tren, pe jos in brate. da nu te lasa fara bilet. oricum ia si carnetul de sanatate, sa te asiguri ca totul este bine.

6 răspunsuri:
| andreebutterfly a răspuns:

Buna!
Bineinteles ca poti, dar platesti bilet si pentru el. Eu am caniche, sincer numai stiu cat am dat, oricum nu f mult, cand m.am dus nu a latrat doar cand am venit acasa a latrat asa putin, stia ca ajungem acasa, hihi.
Succes!

| Lou222 explică (pentru andreebutterfly):

Sa-ti traiasca catelul. eu am citit pe net ca o fata cand ii lua bilet cainelui ei controlorii faceau misto de ea... zicea ceva de genul " ai ajuns sa ii iei si cainelui bilet?" insa ma gandesc ca nu ma va lasa sa calatoresc daca nu are si el. Presupun ca inainte (2-3 sapt) de mersul cu trenul ar trebui sa il duc prin gara sa se obisnuiasca cu zgomotul?

| Lou222 explică (pentru andreebutterfly):

Multumesc :*

| andreebutterfly a răspuns (pentru Lou222):

Cu placere, distractie placuta! :*

| Lou222 explică (pentru andreebutterfly):

Multumesc :* happy

| andreebutterfly a răspuns (pentru Lou222):

Multumesc la fel..nu neaparat stai linistita, de mine nu a facut misto bineteles eram cu parintii, din potriva s.a jucat putin cu el. si nu trebuie sa il duci in gara. nu se sperie, cel putin a meu a stat linistit in tren, pe jos in brate. da nu te lasa fara bilet. oricum ia si carnetul de sanatate, sa te asiguri ca totul este bine.

| Agentuu a răspuns:

Daca in Dl-Goe s-a putut, tu de ce sa nu potilaughing Spune-i Bubico pana la destinatie si poate te va lasa.
Desigur ca il poti lua, stai linistita, presupui ca-l ti in brate tot drumul.