| elenaL a întrebat:

Cum pot sa expediez niste ghivece cu flori in Italia? Stie cineva?! Am tot cautat pe google si nu am gasit nici o modalitate!
Va multumesc anticipat!
O zi buna, tuturo!

3 răspunsuri:
| kida_3825 a răspuns:

Buna! Eu am trimis in Spania mamei mele. Prin Soferul care pleaca in tara respectiva happy! Cred ca este cel mai simplu. Sper ca te-am ajutat :* Fundaa :d!?

| elenaL explică (pentru kida_3825):

Multumesc pentru raspuns, kida_3825! Sa inteleg ca printr-un sofer care pleaca cu propria-i masina?! Eu nu am aceasta posibilitate, in Italia ajung numai cu avionul!

| elenaL explică:

M-am gandit apoi, daca as scoate florile din ghiveci si le-as expedia ca pe orice colet, ambalat in cutie standard de carton... oare cei de la serviciul Urgent Curier ma vor intreba ce contine coletul?!