| Cosmin2308 a întrebat:

Doresc sa fac un card de cumparaturi la ING cu o limita de credit de 9.000 de lei. Se plateste o rata lunara indiferent daca folosesc cardul la o plata sau nu? Mai precis: azi iau cardul iar toata luna septembrie nu fac nici o plata folosindu-l. Va trebui sa platesc ceva?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca nu cumperi nimic platesti 35 lei la emitere card si 35 lei comision anual. La BT ai 20 cu 25.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Se plateste o rata lunara indiferent daca..." da, se numește comision administrare cont (ar mânca și ei o pită...cu caviar)

| Cosmin2308 explică (pentru sierra1):

Si cat este acel comision?

| sierra1 a răspuns (pentru Cosmin2308):

Du-te la bancă, depinde de serviciile contractate